fusion

FUSION II on rahvusvaheline projekt, kus saavad kokku muusikud Eestist ja Prantsusmaalt. Bändi tuumik on välja kasvanud aastaid tagasi tegutsenud ansamblist group conFusion, kes ei jätnud ühtegi kuulajat oma muusikalise energiaga külmaks. Nüüd on kolm neist jälle kokku saanud, et tuua teieni teoseid muusikutelt, kes neid inspireerivad (Didier Lockwood, Mike Stern, Paco Sery, UZEB..) ning kuulda saab ka omaloomingut.

Bändi kuuluvad -

Kristen Kütner kitarril, kes on väga hinnatud muusik eesti proge/rock/funk scene'l juba aastaid. (Progress, Lexsoul Dancemachine, Põhja Konn..)

Ott Adamson trummidel, kelle suurepärane feeling ning tehnilised oskused teevad temast ühe nõutuima noore trummari eesti muusikamaastikul. (Dramamama, Speed King, Argo Vals band, Põhja Konn..)

Liis Lutsoja viiulil, kes on siinmail suhteliselt ainulaadne nähtus, kuna ta on Eestis üks väga vähestest rütmimuusika viiuldajatest. Ta on õppinud aastaid Prantsusmaal maailmakuulsa jazzviiuldaja Didier Lockwood'i juures ning on nüüd esimest aastat tagasi Eestis, et muuta klassikalist arusaama sellest, mida saab viiuliga teha.

Pariisis koolis käies (Centre des Musiques Didier Lockwood) sai Liis tuttavaks bassimängijaga, kelle nimi on Sébastien Richelieu. Nende ühine muusikamaitse tõi nad kohe kokku, sest kuigi nad õppisid väga traditsionaalses jazzikoolis, oli mõlemale hästi südamelähedane hoopis groove-, fusion- ning rockmuusika. See sõprus ning ühine muusikamaitse toob Sébastien'i nüüd Eestisse, et nad saaksid neljakesi tuua teieni õhtu täis energiast pakatavat jazz-rock muusikat.