Kava ja esinemiskohad
Neljapäev, 6.juuni
Solarise keskuse Apollo raamatupoe lava ( Estonia pst. 9, Tallinn)
14.00 - 14.25 Liis Õunpuu ja Heli Karu (Raasiku)
14.30 – 14.55 Ivonna & Karolin (Tallinn)
15.00 – 15.25 Gethe Maria Eljas & Maria Kristina Eerme (Saue)
15.30 – 16.00 Lehtsalu & Isop (Saue)
16.05 - 16.30 The Bop Sh'Bops (Espoo, Soome)
Jazz Club Philly Joe´s (Vabaduse väljak 10, Tallinn)
18.00- 18.30 Consistencia (Saue, Eesti)
18.40-19.10 Jazz Kids (St.Peterburg, Venemaa)
19.20- 19.50 RCCS Combo (Riia, Läti)
20.00 - 20.40 The Nonconceptual Art Club (Tallinn, Eesti)
20.50 – 21.15 Ebeli Band (Espoo, Soome)
21.30- soolokontsert Andrei Kondakov (klaver, Venemaa)
22.30- Jam Session
Reede, 7.juuni
Pirita Marina Hotell (Purje 9, Tallinn - VAATA KAARDILT ASUKOHTA)
Tulge sööma ja kontserte kuulama!
Restoran Regatta
14.00 Gethe Maria Eljas & Maria Kristina Eerme (Saue, Eesti)
15.00 Ivonna & Karolin (Tallinn, Eesti)
16.00 Lehtsalu & Isop (Saue, Eesti)
Hotelli fuajee
13.30 – 13.55 Blue Night (Saue, Eesti)
14.05 – 14.45 Jazz Kids (St. Peterburg, Venemaa)
14.55 – 15.35 Consistencia (Saue, Eesti)
15.40 – 16.05 The Bop Sh'Bops (Espoo, Soome)
16.15 – 16.55 RCCS Combo (Riia, Läti)
17.05 – 17.30 Ebeli Band (Espoo, Soome)
Nautica saal
18.00- Visiooni Rahvusvaheline Noorte Big Band dirigendid Siim Aimla
(Eesti) ja Rasmus Soini (Soome)
Jazz Club Philly Joe´s (Vabaduse väljak 10, Tallinn)
18.00- Holger Marjamaa Trio
21.00- Holger Marjamaa Trio „Mostly Standards“ plaadi presentatsioon
Sissepääs klubi piletiga (10/15), Visioonil osalejatele tasuta!
Laupäev, 8.juuni Saue Noortepäev
Jaanituleplatsi laululava (Saue linn)
14.15- 14.35 Blue Night (Saue, Tallinn)
14.40 – 15.00 Jazz Kids (St.Peterburg, Venemaa)
15.05 – 15.25 Consistencia (Saue, Eesti)
15.30 – 15.50 Ebeli Band (Espoo, Soome)
16.00 –Visiooni Rahvusvaheline Noorte Big Band, dirigendid Siim Aimla ja
Rasmus Soini
14.00- Visiooni muusikatelk, Reigo Ahvena löökpillituba
Esinevad noored ja professionaalid Eestist, Soomest, Venemaalt ja Lätist!
Tulge kuulama!